Naše škola přijme od 1. 9. 2021 učitele odborných předmětů pro obor Informační technologie – webové aplikace.

Jak již název oboru napovídá, snažíme se ze studentů vychovávat odborníky, kteří se uplatní jako programátoři nebo správci webových stránek s částečným záběrem do konfigurace serverových služeb. Ve třetím ročníku začínají s objektově orientovaným programování, které pak absolventi využijí i při programování nejen webových aplikací, ale např. i při tvorbě informačních systémů v Javě, C# nebo Pythonu.

V tuto chvíli hledáme posily do řad učitelů, kteří :

  • mají praktické zkušenosti s hardware
  • a/nebo kancelářským software
  • a/nebo dokážou studenty uvést do počítačových sítí
  • a/nebo seznámí studenty se základy elektrotechniky.

Nabízíme práci ve vstřícném prostředí a výuku v malých skupinkách. Studenty se snažíme naučit odborné informace vyhledávat, vhodně zpracovat a použít. V odborných předmětech se tedy zaměřujeme především na praktickou stránku vzdělávání a spolupráci v týmu.

Výše úvazku dle dohody.

Budoucí kolegové

martin kokes profil

Bc. Martin Kokeš

Martin vystudoval obor Informační technologie na Univerzitě v Pardubicích a začal podnikat jako vývojář webových stránek, aplikací a eshopů. V roce 2014 si však řekl, že by bylo až moc sobecké nechávat si zkušenosti jen pro sebe a proto začal učit.

Díky podnikání si udržuje stále aktuální přehled v oblasti tvorby webových stránek a správy serverových služeb a má tak radost, že může předávat čerstvé informace.

lenka profil e1618560760108

Mgr. Lenka Sklenářová

Lenka vystudovala obor Učitelství matematiky a pedagogiky pro třetí stupeň na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Na Odborné střední škole podnikání a mediální tvorby učí matematiku a informatické předměty již od roku 2001.

Podílela se také na realizaci projektů zaměřených na tvorbu výukových materiálů a implementaci informačních technologií do výuky.

Přátelský kolektiv

Ve škole vládne přátelská atmosféra mezi učiteli i studenty. Vzájemně se podporujeme při zaměstnání i v soukromém životě. Pokud to situace umožní, tak chodíme hrát volejbal nebo jedeme společně na výlet.

IMG 20181206 134808
Zpívání vánočních koled na zahradě
IMG 20151208 143642
Výlet do Drážďan
bowling
Vánoční bowlingový turnaj

Pokud vás nabídka volného místa nadchla, kontaktujte: