Dne 23.9.2013 se konal na atletickém hřišti v Kolíně středoškolský atletický pohár Corny a atleti naší školy se neztratili.

K nejlepším patřily tyto dívky :

2. místo ve skoku vysokém a 6. místo v běhu na 60m obsadila Renata Mendralová. Jana Czeczinkarová v běhu na 200m a Daniela Kalousová ve vrhu koulí skončili na výborném 3. místě. Krásnou pátou příčku obsadila Blanka Hrabinská v běhu na 800m.

Mezi chlapci k těm úspěšným patřil Štěpán Chapčák, který ve skoku dalekém skončil na 6.místě a v běhu na 100m doběhl třináctý. Dobře také běželi v běhu na 400m Daniel Nohejl (8.) a Michal Komárek (9.)

I všem ostatním Tereze Drahotové, Ivetě Belásové, Tondovi Páralovi, Lukášovi Malému a Michalu Červinkovi patří naše díky za reperezentaci školy!!!