Kateřina Srbová

Majitelka svatebního salónu v Kutné Hoře.

Kateřina Srbová

Lukáš Jirkovský

(Lukas Blakk) Majitel firmy Blakkwood Records.

Lukáš Jirkovský

Marcela Chumová

Pracuje jako školitelka – trainer/master stylist ve společnosti DIAMOND LASHES.

Vítězka soutěží v prodlužování řas ve všech kategoriích – LashArt, Classic Lashes, 2D a Volume Lashes (Česká republika, Německo, Slovensko, Slovinsko, Polsko)
Vítězka mistrovství Evropy v prodlužování řas – Classic (2016), Volume (2015) a MegaVolume (2016) – kategorie trenérů
Vítězka mistrovství světa v prodlužování řas – stříbrný šampion 2016 (VOLUME), stříbrný šampion 2017 (CLASSIC)
Trojnásobná finalistka mistrovství světa v prodlužování řas
Porotkyně soutěží v prodloužení řas
Přednášející na League of LashMasters – největší světový kongres
Stylistka VIP celebrit
Autorka inovativních objemových technik prodlužování řas
Úspěšná absolventka mnoha mezinárodních pokročilých školení prodloužení řas
Majitelka kosmetického salonu – la Femme Studio

Marcela Chumová

Martin Zvěřina

Vystudoval Akademii výtvarných umění v Praze a pracuje jako výtvarník a pedagog OSŠP.

Martin

Petr Čáslava

Je český profesionální hokejista odchovaný extraligovým týmem HC Moeller Pardubice, v současnosti obléká dres týmu HC Dynamo Pardubice.

Petr Čáslava

Jiří Chum

Pracuje jako moderátor ČRo 1-Radiožurnál.

Jiří Chum

Štěpán Hubík

Pracuje jako Interior designer – návrh a realizace dobových a historizujících interiérů, textilní dekorace interiérů.

Štěpán Hubín

Tomáš Pilc

Pracuje jako jednatel společnosti Odpady Pilc s.r.o., studium na VŠE Praha.

Tomáš Pilc

Jana Bílková

Pracovala jako asistentka v německé advokátní kanceláři a nyní působí v německé logistické společnosti.

Jana Bílková

Jan Kudrnáč

Pracuje jako grafik ve vývojářském studiu Warhorse zabývající se tvorbou počítačových her.

Jan Kudrnáč grafik ve vývojářském studiu Warhorse zabývající se tvorbou počítačových her

Renata Seidlová

Pracuje jako asistentka ústřední ředitelky Státního pozemkového úřadu.

Renata Seidlová

Šárka Tichá

Pracuje jako hlavní účetní na SOŠ a SOU stavební Kolín.

Šárka Tichá 2

Josef Svoboda

Řídí globální prodej, výrobní procesy a obchodní/marketingovou komunikaci. Kromě B2B/B2C prodeje/marketingu a interkulturního managementu patří mezi jeho specializace i management udržitelného rozvoje ekonomických zdrojů a porozumění marketingovému prostředí.

novej