Ve středu 8.11. jsme se zúčastnili středoškolského basketbalového turnaje v Českém Brodě. Turnaj byl rozdělen do dvou kategorií, chlapci a dívky.
V obou kategoriích jsme vybojovali krásné 3. místo.
Ve středu 8.11. jsme se zúčastnili středoškolského basketbalového turnaje v Českém Brodě. Turnaj byl rozdělen do dvou kategorií, chlapci a dívky.
V obou kategoriích jsme vybojovali krásné 3. místo.
Naši žáci oboru Fotografická tvorba se podíleli na fotografické dokumentaci Výstavy o životním prostředí v Kolíně. Během akce pořídili fotografie zachycující průběh celé akce.
A žáci oborů FG již mají také za sebou ústní maturity.Gratulujeme všem absolventům k úspěšnému zvládnutí této důležité životní zkoušky a přejeme hodně štěstí na další cestě.
Také letos se plánuje naše škola zúčastnit závodu dračích lodí a hledáme další členy do posádky. Pokud si s námi chcete užít den na vodě, neváhejte se přihlásit. Přihlásit se můžete prostřednictvím formuláře ve své Číst více…
